אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים יוקנובה. תזונה שמבינה את הכלב שלך
טלפון לשירות לקוחות יוקנובה
באנר הרשמה יוקנובה
באנר אייאמס
באנר סרטונים יוקנובה

מה מייחד את מוצרי יוקנובה

בתחום מזונות הסופר פרימיום קיימים כיום מזונות טובים ואיכותיים שלכאורה נראה כי אין הבדל ביניהם. לכן חשוב לנו להדגיש במספר מילים, את הנקודות שמבדילות את יוקנובה ממזונות אחרים:

• הבשר הוא שעושה את ההבדל
ביוקנובה מרכיב ראשון ועיקרי הינו חלבון מהחי. כלבים, כמו אבותיהם הזאבים הם אוכלי בשר. מבט חטוף לתוך פיו של הכלב מעיד כי שיניו נועדו לאכילת בשר. החלבונים הם אבני הבניין העיקריות של השרירים, העצמות, העור, השיער, הדם ורקמות אחרות. יש לזכור כי אחוזי החלבון במזון (כפי שמצוין באנליזה) אינם מצביעים על נעכלותו וזמינותו של החלבון. אין מוסיפים למזונות יוקנובה חלבון צמחי כמו גלוטן תירס, גלוטן חיטה או סויה. נעכלותו והרכבו של חלבון מן הצומח נמוכים יחסית לנעכלותו של חלבון מהחי. כשמקור החלבון הוא מהצומח (כפי שקיים במזונות סופרפרמיום אחרים), עלות ייצור המזון זולה באופן משמעותי והמזון אמור להיות זול יותר, אך לצערנו זה לא תמיד קורה.

• ביוקנובה קיים שילוב של פחמימות מיוחדות.
מזונות יוקנובה מכילים שילוב חדש ומיוחד של מקורות מעולים לפחמימות בעלות ערך גליקמי נמוך – שעורה, תירס וסורגום (דורה). פחמימות אלה משחררות את האנרגיה האצורה בהן באופן איטי ומבוקר ובכך נמנעת רמה גבוהה מידי של סוכר בדם מיד לאחר הארוחה, נשמרת תחושת השובע לאורך זמן ופוחת גם הסיכון למחלת הסוכרת.

• כל נגיסה - מנקה! רק ביוקנובה פטנט ייחודי 3D DentaDefense בכל המזונות לבוגרים ולקשישים.
85% מהכלבים הבוגרים סובלים מבעיות בשיניים ובחניכיים. לכופתיות יוקנובה צורה חדשה S-SHAPE המגדילה את שטח המגע עם השן והאפקט שנוצר הוא "צחצוח" מכני יעיל בנוסף למינרלים מיוחדים המשתחררים מהכופתיות במגע עם הרוק, לוכדים את הסידן הנמצא ברוק ובכך מפחיתים עד 80% הצטברות אבן שן מכל השיניים במהלך הארוחה ובין הארוחות.

• פרהביוטיקה לחיזוק מערכת החיסון. 
כל סוגי מזונות יוקנובה מכילים סיבים פרהביוטים מסוג FOS (פרוקטואוליגוסכרידים). 
סיבים אלו תוססים במעיים, מזינים את אוכלוסיית חיידקי המעיים הנורמאלים וגורמים לעלייה במספרם על חשבון אוכלוסיית החיידקים המזיקים. FOS והחיידקים המועילים משפיעים באופן ישיר על מערכת החיסון ומחזקים אותה ומאחר ו 65% ממערכת החיסון מצויים במעיים יש לכך חשיבות רבה. 

• כאשר המזון איכותי הוא גם חסכוני
כאשר המזון הוא מאיכות מעולה נעכלותו תהיה גבוהה במיוחד ולכן מנת המזון היומית שיש להגיש לכלב או לחתול  תהיה קטנה יחסית. מכאן שעלות האכלה במזונות יוקנובה ואייאמס נמוכה יותר בהשוואה למזונות סופרפרמיום אחרים ואפילו בהשוואה למזונות נמוכים יותר באיכותם.
  
לכלב המדהים שלך מתאימה לא פחות מאשר תזונה מעולה                                                                

דרונט בניית אתרים