אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים
באנר יוקנובה
באנר הרשמה אייאמס
טלפון לשירות לקוחות אייאמס
באנר סרטונים אייאמס
מדוע להאכיל באייאמס?

תזונה נכונה תורמת לבריאותן השלמה והמלאה של כל מערכות הגוף.
מזונות אייאמס מביאים את בריאותו ואיכות חייו של החתול לרמה הגבוהה ביותר בכל שלב התפתחותי, בכל סוג של גזע ובכל סגנון חיים.

 המרכיב הראשון והעיקרי במזונות אייאמס הינו חלבון מהחי כיאה לתזונה המתאימה לטורפים מוחלטים.
מזונות אייאמס אינם מכילים חלבון מן הצומח כמו סויה, גלוטן תירס או גלוטן חיטה שנעכלותם נמוכה יחסית. השימוש בחלבון מן הצומח או בקמחי בשר שאיכותם אינה ידועה מוזיל ליצרן את עלות ייצור המזון באופן משמעותי. למרבה הצער לא תמיד עובדה זו באה לידי ביטוי במחיר השק. איכות החלבון הגבוהה במזון אייאמס מתבטאת בכך שהוא מכיל טאורין ברמות גבוהות ולכן אין צורך להוסיף למזון טאורין,חומצה אמינית החיונית לחתולים שמקורה בבשר מהחי בלבד. עדות נוספת לאיכות החלבון היא שמזון אייאמס גורים מומלץ גם לחמוסים שהינם טורפים מוחלטים גם כן.

מזונות אייאמס מכילים פרהביוטיקה
מזונות אייאמס מכילים סיבים פרה-ביוטיים -FOS (פרוקטואוליגוסכרידים) התוססים במעיים, מזינים את חיידקי המעיים ה"מועילים" (התומכים במערכת החיסונית) ובכך גורמים לעלייה במספרם על חשבון אוכלוסיית החיידקים ה"מזיקים" (מחוללי המחלות).

עור ופרווה בריאים 
עור בריא ופרווה מבריקה הם העדות הטובה ביותר לאיכותו הגבוהה של המזון. להשגת מטרה זו חתולך זקוק לחומצות שומן חיוניות מסוימות אומגה- 6 ואומגה- 3, אך אין זה מספיק. חומצות שומן אלה חייבות להיכלל במזון ביחס הנכון בינהן. חומצות אלה מסייעות בתהליך ההחלמה הטבעי של החיה, מעודדות את חידוש העור ואת צמיחתה של פרווה עשירה ומבריקה.

אנרגיה וטעם נהדר
שומנים הם המקור העיקרי לאנרגיה בגוף ולכן הם בעלי תפקיד חשוב ובמיוחד במהלך ההנקה והגדילה .חתולך  יאהב את טעמם של מזונות אייאמס בשל טעמם הטבעי והמשובח של השומנים מן החי. 

נעכלות גבוהה, מעיים בריאים ונפח צואה קטן
על מנת לקדם את בריאות מערכת העיכול של החתול, מזונות אייאמס מכילים כמות מאוזנת של סיבים מהסוג התוסס חלקית: פולפת סלק סוכר. כתוצאה מתסיסתו של סיב זה גדל שטח פני רירית המעי דבר המשפר את ספיגת המזון במעיים.הצואה מוצקה וכמותה קטנה עובדה המעידה על נעכלותו הגבוהה של המזון ועל מערכת עכול בריאה. צואה כזו אף קלה לפינוי.

מערכת חיסונית בריאה
מזונות אייאמס תומכים במערכת החיסון גם על ידי הוספת נוגדי חימצון (אנטי אוקסידנטים) כגון ויטמין E, המגינים על מערכת החיסון מנזקים הנגרמים על ידי מולקולות רעילות (רדיקלים חופשיים).

עצמות ושיניים חזקות
המינרלים חיוניים לחוזקן של העצמות והשיניים, כמו כן הם ששומרים על מאזן הנוזלים בגוף ומשפיעים על פעילות התגובות הכימיות בתוך הגוף. מזונות אייאמס מכילים כמות נכונה ומספקת של מינרלים עבור חתולך בהתאם לגזע שלו ולכל שלב של חייו, כולל שלב הנקת הגורים והגמילה.

מרכיבים טבעיים בלבד ללא תוספת חומרים מלאכותיים
כצפוי ממוצרי איכות ברמה של אייאמס, אין מוצרי המזון מכילים חומרי טעם, או חומרי צבע מלאכותיים ואנו אחראים לאיכות הגבוהה של המזון משך כל זמן השימוש בו.

בריאות מערכת השתן UrinaryHealth

בעיות בדרכי השתן הן תופעה נפוצה בקרב חתולים, הן באות לידי ביטוי בדלקות ובהצטברות אבנים בדרכי השתן. תזונה עשירה בחלבון איכותי מן החי מייצרת שתן חומצי ובכך מסייעת לדרכי השתן להתגונן מפני דלקות זיהומיות ומהצטברות אבנים וקריסטלים בעיקר מסוג סטרוויט. רמה נמוכה ומינימלית של מגנזיום במזון תורמת גם היא להפחתה משמעותית בהצטברות אבנים וקריסטלים בדרכי השתן.
 
 
חיים בריאים ופעילים עולים הרבה פחות ממה שאתם חושבים
כאשר אתם קונים מזון לחתולים מתוצרת אייאמס, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שקניתם מזון מאיכות משובחת בקנה מידה עולמי, אך גם מזון המתאים לתקציבכם. בזכות היותו כה קל לעיכול, כל גרם ממזון החתולים של אייאמס מנוצל עד תום בגופו של החתול ועלות ההזנה שלו נמוכה באופן מפתיע.
מנת המזון היומית שיש להגיש לחתול תהיה קטנה יחסית, ושק המזון יספיק לתקופה ארוכה יותר. אייאמס הוא מזון חסכוני, הנותן תמורה מלאה לעלות הכספית.
מזונות אייאמס הם מזונות חסכוניים- שק 3 ק''ג מספיק ל 60 ימי האכלה לחתול במשקל כ- 4 ק'ג.

                                                             

 

 

 

בתמונות - בי-ג'יי. חתול מיוחד במינו, שבחר את ביתו בעצמו. הוא פשוט נכנס מהחלון ישירות למיטה של בעלת הבית ושם הוא ישן עד היום, כבר 5 שנים.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים