אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים
טלפון לשירות לקוחות אייאמס
באנר יוקנובה
באנר הרשמה אייאמס
באנר סרטונים אייאמס

וט מגן לחיות מחמד בע"מ

תאריך לידה:
חברת וט מגן לחיות מחמד בע"מ הוקמה בשנת 1996.
 
המייסדת והמנהלת הכללית:
נירה ברגמן. בעלת תואר שני במיקרוביולוגיה קלינית ובוגרת לימודי תעודה ב"חינוך לבריאות". במהלך 10 שנות עבודה באוניברסיטה הפתוחה, עסקה נירה בכתיבת קורסים ותוכניות לימודים לקהל הרחב בנושאים: "בריאות - הבחירה בידך" ו"לקראת שנות חיינו המאוחרות". בקורסים אלו היא התמקדה בהדרכה לשינוי ורכישת הרגלים המובילים לבריאות ואיכות טובה.
בשנת 1996 הקימה נירה את חברת "וט מגן לחיות מחמד בע"מ" וקיבלה לידיה את היבוא, השיווק וההפצה של מוצרי חברת אייאמס-יוקנובה.
את הידע והנסיון בתחומי הבריאות ושינוי ההרגלים יישמה נירה תוך כדי מימוש חזונה וחזון חברת אייאמס-יוקנובה: "לשפר ולקדם את בריאותם ואיכות חייהם של כלבים וחתולים באמצעות שיווק מזונות אייאמס ויוקנובה והדרכת בעלי הכלבים להזנה נכונה המותאמת בדיוק לצרכיה של חיית המחמד שלהם."
נירה היא אוהבת מושבעת של כלבים וחתולים ומחזיקה בכ-30 חתולים ו-3 כלבים.
 
תעודת איכות:
חברת וט-מגן היא היבואנית הבלעדית בישראל המשווקת והמפיצה של מוצרים איכותיים לחיות מחמד: מבחר מזונות "יוקנובה" לכלבים ו"אייאמס" לחתולים, מבחר מזונות חברת "דיאמונד" ומוצרים משלימים כמו חטיפים ושימורים מחברות שונות.
וט מגן מיצגת את חברת "קארלי" בתחום האביזרים האיכותיים לחיות מחמד.
חברת וט-מגן עובדת עם חנויות מובחרות לחיות מחמד, מרפאות וטרינריות, בתי חולים וטרינריים, מגדלים, עמותות ומוסדות ציבוריים בכל רחבי הארץ.
 
עובדי החברה:
לחברה כ-30 עובדים מסורים העובדים במכירות, שיווק, שירות לקוחות, הפצה וייעוץ וטרינרי.
כל העובדים הם אוהבי חיות ורובם מגדלים לפחות בעל חיים אחד בבית.
 
האני מאמין:
אחרי הגנטיקה, התזונה היא המשפיעה העיקרית על בריאות הגוף ויש לה השלכות ארוכות טווח על איכות החיים. על ידי שיווק המזונות האיכותיים של יוקנובה ואייאמס ניצור מודעות לריווחתם של בעלי החיים.

החזון החברתי:
אנו מכירים באיכותם הגבוהה של מזונות יוקנובה ואייאמס וביכולת שלהם לשפר באופן משמעותי את בריאותם הפיזית והנפשית של כלבים וחתולים.
מטרתנו לעזור ככל האפשר לכלבים וחתולים שגורלם לא שפר עליהם, בין אם נולדו ברחוב, ננטשו או עברו התעללויות. לכן, אנו תומכים ככל הניתן בעמותות שונות העוסקות בהצלת בעלי חיים על ידי תרומות מזון, חסויות לימי אימוץ והפקת אירועים להגברת המודעות בארץ לטיפול נכון בחיות מחמד ואימוצם.  


 

 

בניית אתרים