אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים
באנר יוקנובה
באנר הרשמה אייאמס
טלפון לשירות לקוחות אייאמס
באנר סרטונים אייאמס

מדוע אייאמס הוא הטוב ביותר

הוא קובע לעצמו איפה יישן, במה יישחק וכמה זמן היד שלכם תלטף את פרוותו אך לפחות החלטה אחת משאיר החתול שלכם בידכם- מה הוא יאכל. הוא יסתפק במזון טעים, אך אתם מעוניינים ודאי שהמזון יהיה גם בריא ומתאים לצרכיו.
החתול הוא טורף מוחלט (שייך למשפחת החתוליים) לכן מערכת העיכול שלו תעכל באופן הטוב ביותר חלבונים מהחי.
למעשה מזונו של החתול צריך להיות קרוב ככל האפשר לתזונתם של החתוליים בטבע (צ'יטה).

ולכן מה שטוב לצ'יטה טוב גם לחתול שלך.

הצ'יטה היא הטורף המצוי בסכנת ההכחדה הגבוהה ביותר . בשמורת הטבע "דווילט " שבדרום אפריקה פועל מרכז להצלת הצ'יטות. המרכז הגיע להישגים מרשימים : 800 גורי צ'יטות ומעל ל -160 צ'יטות בוגרות הוצלו והוחזרו לטבע. חברת אייאמס יוקנובה גאה בכך שבמרכז זה כבר למעלה מ- 24 שנים 75% מתזונתן של הצ'יטות הוא מזון יבש של "אייאמס". (לקריאה בהרחבה הקליקו כאן).

אז למה הצ'יטות אוכלות דווקא מזונות אייאמס:

כי המרכיב הראשון והעיקרי במזונות אייאמס הינו חלבון מהחי כיאה לתזונה המתאימה לטורפים מוחלטים.
אין מוסיפים למזונות אייאמס חלבון מן הצומח כמו סויה, גלוטן תירס או גלוטן חיטה שנעכלותם נמוכה יחסית. השימוש בחלבון מן הצומח או בקמחי בשר שאיכותם אינה ידועה  מוזיל ליצרן את עלות ייצור המזון באופן משמעותי. למרבה הצער לא תמיד עובדה זו באה לידי ביטוי במחיר השק. איכות החלבון הגבוהה במזון אייאמס מתבטאת בכך שהוא מכיל טאורין ברמות גבוהות ולכן אין צורך להוסיף למזון טאורין,חומצה אמינית החיונית לחתולים שמקורה בבשר מהחי בלבד. עדות נוספת לאיכות החלבון היא שמזון אייאמס גורים מומלץ לחמוסים שגם הם הינם טורפים מוחלטים גם כן.

 

 ליתרונות נוספים הקיימים במזונות אייאמס לחץ כאן

 

בניית אתרים