אייאמס. תזונה משובחת לכל החיים
טלפון לשירות לקוחות אייאמס
באנר יוקנובה
באנר הרשמה אייאמס
באנר סרטונים אייאמס

המדע של אייאמס

מחקר ופיתוח בחברת אייאמס-יוקנובה
 
חברת אייאמס-יוקנובה מייצרת מזון כלבים וחתולים כבר 60 שנה וחזונה הוא ברור היום כפי שהיה מאז ומתמיד: "שיפור איכות חיי כלבים וחתולים באמצעות מזון בריא ואיכותי".
רופאים וטרינרים, ארגונים רבים לרווחת בעלי חיים ואלפי לקוחות מרוצים משתפים אותנו בסיפור הצלחתם של מזונותינו המסחריים והרפואיים ותרומתם ליקיריהם ומעודדים אותנו להמשיך ולהשקיע.
ללא שותפינו ההולכים על ארבע, לא היינו מגיעים הלום ולכן אנו מחויבים להם ולבריאותם.
מיום הצטרפותם ועד אחרי פרישתם אנו מטפלים בהם במסירות רבה ודואגים למחסורם באמצעות תשומת לב, מגע ושעות משחק רבות התורמות להעשרת עולמם ולחדוותם.
גם לאחר הגיעם לגיל הפרישה דואגים להם בחברתנו לבית חם ואוהב, לרב בקרב עובדי החברה.
דאגתנו לכלבים ולחתולים המשתתפים איתנו במחקרים היא יוצאת דופן.
 
מדוע לבצע מחקרי הזנה בחיות מחמד?
כחברה המייצרת מזון איכותי לחיות מחמד מחויבותנו הראשונה במעלה היא לוודא כי המזון בטוח ואיכותי. אירגונים שונים לרווחת בעלי חיים קבעו שלושה עקרונות בסיסים לשימוש בחיות במחקרי הזנה ובחברת אייאמס-יוקנובה מקפידים על יישומם:
1. חיפוש חלופות אלטרנטיביות לשימוש בבעלי חיים.
2. שימוש מינימלי בחיות למטרות מחקר.
3. טיפול מסור ודאגה לרווחת החיות המשתתפות במחקר.
אנו משקיעים בחלופות לשימוש בחיות למטרות מחקר!  אך ורק כאשר לא נמצאה חלופה ראויה אנו נעזרים בחיות למחקרינו.
אנו נעזרים בתוכנות מחשב, צילומים וסריקות רקמות, ולאחרונה הקמנו מרכז הדמיה MRIלמחקר, הפתוח לשימושן של כל חברות המזון.
מטרת המחקרים שלנו  היא להגיע להזנה אופטימלית ומשופרת אשר תוכל לקדם את בריאותם של כלבים וחתולים באשר הם.
אנו מפרסמים את תוצאות מחקרינו בעיתונות המקצועית בפתיחות ובשקיפות לטובת החברות האחרות השותפות לדאגתנו לרווחת חיות מחמד כך שלא יהיה כל צורך בחזרה על אותם מחקרים.
 
מהו אופי המחקרים שמבצעת החברה והיכן?
 
הצהרת החברה:
1. נשתתף ונממן אך ורק מחקרים המקובלים במחקר רפואי או תזונתי של בני אדם. הבדיקות שאנו מבצעים הן בדיקות הדומות לאלו המבוצעות במעבדות רפואיות של בני אדם: בדיקות שתן, צואה, דם וכו'. מטרתנו היא לצמצם ככל האפשר את בדיקות המעבדה.
 
2.  את מזונותינו אנו בודקים בכלבים וחתולים בריאים או כאלה שחלו כבר באופן טבעי.
 
3. לעולם לא נשתתף או נממן מחקרים המסתיימים באובדן חיי כלב, חתול או כל חיה אחרת.
 
4. חברת אייאמס-יוקנובה מבצעת את מחקריה החל משנת 2006 אך ורק בשלושה מקומות:
א. כ-90% מהמחקרים נערכים בביתה של חיית המחמד ועל ידי בעליה.
ב.  במרכז ההזנה הממוקם בחברתנו פיתחנו ארגז צרכים ותחנת האכלה אוטומטיים בהשקעה של 2 מיליון דולר ובכך צימצמנו את הצורך בשהות הכלבים והחתולים בכלובים לצורך מדידות חילוף חומרים.
ג.  במקומות איסוף של חיות מחמד כמו מרכזי גידול וכלביות.
 
מומחה להתנהגות בעלי חיים דואג לחלוק את תכנית הרווחה של חברת אייאמס-יוקנובה לכלבים וחתולים עם כלביות, וטרינרים, עמותות ובתי מחסה לכלבים כדי להראות שגם בסביבות חיים כאלה אפשר ליישם תנאים ואווירה המעשירים את חיי בעלי החיים.
צער בעלי חיים ארה"ב (ASPCA) שיבח את השיפורים שנעשו בתכניות הרווחה שלנו והמליץ לחברות אחרות לישמם.
 
כיצד מתבצעים המחקרים?
כל הכלבים והחתולים המשתתפים במחקרינו שייכים לאנשים פרטיים (בעליהן של חיות המחמד) או לחברתנו ומשסיימו את משימתם הם מאומצים על ידי אנשים פרטים או שמצטרפים ל"מרכז הגימלאים" בחברתנו.  הכלבים והחתולים אשר ברשותנו זוכים ליחס אנושי וחם ממטפליהם, חשיפה לבני מינם ושעות משחק רבות בהתאמה לחזון החברה. למעט הצוות המטפל שכולל רופאים וטרינרים הדואגים לבריאות החיות, יועצים בלתי תלויים המומחים בתחומי ההתנהגות מחווים דעתם בכל הקשור בתנאי החזקתם של הכלבים והחתולים והמלצותיהם מאומצות ללא דיחוי.
איננו מממנים מחקרים המתבצעים מחוץ לחברה ומחוץ לשליטתה. לעולם לא נשתמש בכלבים וחתולים אשר עברו ניסויים פולשניים או שהודבקו במחלות במחקרים אחרים ולעולם לא נממן מחקרים כאלה בשיתוף עם חברות נוספות.
 
ומה אומרים אחרים?
ארגון הכלבנות הבריטי ( The Kennel Club), צער בעלי חיים בארה"ב (ASPCA), ארגון הווטרינרים האמריקאים (AVMA), ארגון בתי החולים הווטרינרים האמריקאי (AAHA) וארגון הכלבנות האמריקאי (AKC) הם מקצת הארגונים החשובים בתחום חיות המחמד התומכים בפעילות המחקרית של חברת אייאמס-יוקנובה.
 
אנו מזמינים אתכם להכנס לאתר:  iamstruth.com 
 
 
ד"ר אילן סקורינסקי
מנהל וטרינרי טכני
אייאמס-יוקנובה אירופה

 

בניית אתרים