אודות וט-מגן לחיות מחמד

מאז שנת 1996, וט-מגן לחיות מחמד מקדמת את תפיסת אורח החיים הבריא ומאמינה כי תזונה בריאה ואיכותית היא המפתח לאיכות חיים גבוהה וארוכת שנים של הכלבים והחתולים שלנו.

חברת וט מגן לחיות מחמד היא היבואנית והמשווקת הבלעדית בישראל של מגוון רחב של מזונות מהנחשבים והמובילים בעולם: טייסט אוף דה ווילד – Taste of the Wild, אלמו נייצ’ר – Almo Nature, אלפא ספיריט – Alpha Spirit, נוטרה גולד – Nutra Gold, נוטרה נאגטס – Nutra Nuggetsועוד.
בנוסף, וט-מגן משווקת מזונות איכותיים מתוצרת הארץ.

הבעלים והמנכ”ל, נירה ברגמן, הגשימה בהקמת החברה חלום המלווה אותה שנים רבות – כאוהבת מושבעת של בעלי חיים, היא פעלה ופועלת למען רווחתם ללא הפסקה. יעידו על כך 3 כלבים ואינספור חתולים – כולם מאומצים או אסופיים.

במקצועה, נירה היא מיקרוביולוגית קלינית, מוסמכת לחינוך לבריאות ומאמנת אישית בתחום התזונה האינטגרטיבית ואורח החיים הבריא –  מחוייבת לבחירה קפדנית של המותגים המשווקים ע”י וט-מגן על מנת לוודא שהחתול או הכלב שלכם מקבלים את כל הדרוש להם לחיים בריאים וארוכים.

אהבת בעלי החיים היא עמוד התווך של החברה. לכן, כמדיניות, וט-מגן לחיות מחמד בע”מ תורמת מזון לעמותות המצילות ומשקמות בעלי חיים על בסיס קבוע.

spets.co.il וט-מגן לחיות מחמד